SMART TRADE COIN yatırımcılarının temsili

LAWYERS & AUDITORS, Scammer’lar gibi İnternet dolandırıcılarının mağdurlarına yasal destek ve çıkarlarını temsil hizmetini doğrudan, yani bireysel dolandırıcıların veya organize çetelerin faaliyet merkezlerinin bulunduğu ülkelerde sunmaktadır. Hukuk büromuz, Avrupalı ve Amerikalı müvekkilleri doğrudan bu gibi ülkelerde temsil eden yerel siber suç uzmanlarından oluşan bir ağa sahiptir.

SMART TRADE COIN’DEN ALACAK TALEPLERİ

SMART TRADE COIN, Bots ve DEFI gibi kripto araçları için bir ticaret platformudur. Haziran 2021'de platform, kurum içi bir hata nedeniyle çok sayıda yatırımcı için önemli kayıplara yol açtı. SMART TRADE COIN platformunun bazı kullanıcıları bir gecede yatırımlarının %90'ını kaybetti.
Hukuk büromuz blockchain teknolojisi ve kripto ticareti konusunda uzmandır. Bu davayla ilgili olarak tarafımıza yapılan çok sayıda başvuru üzerine, zarar gören tarafların haklarını önce mahkeme dışı bir tazminat talebi çerçevesinde savunuyoruz. İlgili taraflar kendilerini indirimli sabit ücret, artı başarıya bağlı bir vekâlet ücreti karşılığında hukuk büromuz tarafından temsil ettirebilirler.
Lütfen vekâleti buradan indirin ve verilerinizle belgelerinizi office@demicco.es adresine gönderin.
İhtiyacımız olan belgeler şunlardır:


1. Tam verileri içeren vekâlet belgesi
2. Pasaportunuz ya da kimlik fotokopiniz
3. BTC ve ETH cinsinden kesin zarar tutarı (vekâlet belgesinde belirtilmelidir).


DEFI YATIRIMLARI / DEFI yatırımları listesi menü ögesinden STC hesabınızdaki cari kaybın miktarını öğrenebilirsiniz.

Şimdi sıra yetkilendirme işleminde.

 

 

RUSSIAN VERSION | GERMAN VERSION | ENGLISH VERSION

Hier you can apply for a mandate.

Here you will learn more how to avoid internet frauds.

 

Resources for Identifying Scams

 • FBI – New E-Scams & Warnings

  Information and warnings about recent e-scams identified by the Federal Bureau of Investigation.

 • Hot Scams

  An international anti-scam website for reporting, sharing and dissemination of scam info.

 • Known Legal Professional Impersonator Scams

  Scams involving the impersonation of legal professional that HG.org is personally aware of.

 • Ripoff Report

  Consumer advocate site. . .the victims’ advocate, civil and human rights activists, Nationwide Consumer Reporting News Agency. . . by consumers, for consumers. The Ripoff Report forum allows consumers to speak out against companies, businesses, governments, and individuals who have treated them unfairly.

 • Scam Check Station

  Curious whether or not it’s a scam? Find out at the Internet ScamBusters Scam Check Station. Provides info and links regarding recent scams and helpful tips for recognizing and avoiding these schemes.

 • Scam.com

  Blog forum largely dedicated to identifying various scams, frauds and cons and warning potential victims. Includes the following scam categories: Internet; MLM/Pyramid; Religious; Nigerian; Work at Home; Medical; Investment; Corporate; Mail Order; Lottery; Government; Insurance; Mortgage; Retail; Charity; Use Car; Auction; Hotel; and Others.

 • Snopes.com – Nigerian Scam, “4-1-9” or Advance Fee Fraud scheme

  Letters/emails from a foreign nation are sent to addresses obtained from mailings lists. They promise large sums of money as a reward for helping officials of that government, bank, agency, etc., out of a dire situation or legal problem.

 • USA.gov – Consumer Frauds and Scams

  USA.gov was legislatively mandated through Section 204 of the E-Government Act of 2002. As the U.S. government's official web portal, USA.gov makes it easy for the public to get U.S. government information and services on the web. USA.gov also serves as the catalyst for a growing electronic government. The Consumer Frauds and Scams Section provides links and information about scams and how to avoid them, as well as specific information about current scams to be aware of.


Please contact us for further information.
LAWYERS & AUDITORS